O firmie

W kilku krótkich słowach

Stosujemy uznane i sprawdzone, gwarantujące najwyższą jakość systemy wykończenia wnętrz i dociepleń. Systematycznie obserwujemy polską i światową ofertę budowlanych materiałów wykończeniowych. Nie oszczędzamy na szkoleniach producenckich Projekty wykończenia wnętrz i inne zlecenia, przy których sporo dobrych firm sobie nie radzi, my realizujemy w najwyższym standardzie wykonania.

Współpracujemy z biurem projektowym beatabartnicka.pl i firmą SEVROLL-DAJMEX sevrolldajmex.pl Perfekcyjnie opanowaliśmy montaż płyt gipsowych, począwszy od płyt Gk po płyty cementowe do wykończenia basenów, ścian, itp.

Usługi oferowane przez naszą firmę charakteryzują się bardzo wysoką jakością, dostosowaną do coraz większych wymagań naszych kontrahentów. Nasi klienci, korzystając na co dzień, z pomieszczeń, w których realizowaliśmy systemy wykończenia wnętrz, bardzo często polecają nas innym zleceniodawcom.

Dlaczego warto nas wybrać?

Kilka ciekawych faktów
o naszej firmie

02

Słowa to częto fikcja, która może wprowadzić z człowieka w błąd, a to czyny i realne doświadczenie głównie świadczy o profesjonaliźmie firmy. Poniżej zamieszczamy kilka najważniejszych informacji o naszej firmie, które pokrótce pomogą Państwu zobrazować naszą firmę. Również dzięki nim będą mogli Państwo podjąć decyzję o nawiązaniu z nami współpracy i wykonania z nami kolejnego projektu, który dla nas będzie przyjemnościa a dla Państwa dumą z podjętej decyzji. 

0
Wykonanych elewacji
0
Wykonanych kominków
0
Wykonanych remontów
0
Przepracowanych dni

Nawiążmy współpracę

Sprawdź naszą Ofertę lub obserwuj nas w Social Media

Stale rozwijamy się dla was

Państwa opinie są dla nas najważniejsze

03

Nasza oferta

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która z pewnością Państwa zaciekawi.

Nasz Facebook

Znajdziecie  nas Państwo także w Social Media. Zapraszamy do obserwowania naszej firmy na FaceBook-u.